مجموعه چاپ و بسته‌بندی ولایت  در سال ۱۳۷۹  به ابتکار  دکتر سیدعبدالعظیم موسوی مدیرعامل و صاحب امتیاز روزنامه ولایت قزوین با هدف رونق فضای کسب و کار و تقویت صنعت بسته بندی پای به عرصه اقتصاد و کارآفرینی گذاشته و با تولید جعبه های مرغوب و با کیفیت، عرضه محصولات را برای فعالان اقتصادی آسان کرده است.این مجموعه بسته بندی ازهمان بدو تاسیس،  بهره گیری از علم و تکنولوژی روز دنیا را سرلوحه کار خود قرارداده  واکنون  به عنوان یکی از بزرگ ترین و باسابقه ترین مجموعه های چاپ و بسته بندی،  نام استان را در بازارهای بین المللی و ملی پرآوازه کرده است .

محصولات مجموعه چاپ و بسته‌بندی ولایت علاوه بر برخورداری از کیفیت مطلوب، طراحی آن ها نیز  با ابتکار و خلاقیت همراه است؛ بنابراین فعالان اقتصادی می توانند با اطمینان خاطر، تولید جعبه و بسته بندی محصولات خود را به این مجموعه واگذار کنند؛ چراکه محصولات آن ها دربسته های تولیدی مجموعه چاپ و بسته‌بندی ولایت به خوبی محافظت شده و خریداران را ترغیب به خرید محصول می کند.

از دیگر ویژگی های مجموعه چاپ و بسته‌بندی ولایت، سرعت در ارایه خدمات است، چراکه این مجموعه در سه شیفت کاری فعالیت می کند و پرسنل  آن نیز که اعتقاد راسخی به مشتری مداری دارند؛  همواره به منظور جلب  رضایت مشتریان، سعی می کنند درکوتاه ترین زمان ممکن، سفارش مشتریان را تحویل دهند.

مجموعه چاپ و بسته‌بندی ولایت همچنین تنها مجموعه استان است که به صورت مجزا در واحد چاپخانه فعالیت قالب سازی انجام می دهد. این مجموعه در حوزه  اشتغالزایی استان نیز نقش چشمگیری ایفا کرده و  اکنون نیروهای متعهد و متخصص  زیادی در آنجا مشغول به فعالیت می باشند.

مدیرعامل و پرسنل توانمند شرکت چاپ و بسته بندی ولایت همواره در مسیر رضایتمندی مشتریان گام برداشته اند و در شرایط سخت اقتصادی و بحران کمبود مواد اولیه ای که اکنون کشور با آن روبرو شده است نیز مدیر و نیروهای متعهد  این مجموعه صنعتی با روحیه‌ای خستگی‌ناپذیر در مسیر ارایه خدمات و تولید جعبه های  با کیفیت برای مشتریان ازهیچ کوششی دریغ  نکرده اند و  توانسته اند  با برنامه‌ریزی‌های مدون در تحقق اقتصاد مقاومتی  نقش شایسته‌ای ایفا کنند.

خوشبختانه شاهد هستیم دکتر موسوی با پشتکار و مدیریت منسجم خود، امروزه در صنعت بسته بندی کشور شهرت یافته و کارشناسان عرصه صنعت و تولید به وجود چنین مدیر کاردان و با درایتی در کشور برخود می‌بالند.

ویژگی های شاخص شرکت چاپ و بسته بندی ولایت

این مجموعه دارای ۵ دستگاه چاپ افست، همچنین لترپرس، دایکات فکی، لمینیت، تاکن، دستگاه آمباس، دستگاه برش زن، دستگاه رول بازکن، جعبه چسبانی (جعبه و کارتن)، سلفون کش؛ روکش uv روکش ورنی، قالب سازی و … می باشد.

واحد های موجود در شرکت چاپ و بسته بندی ولایت:

۱ـ پیش از چاپ: طراحی، قالب سازی، لیتوگرافی، حروفچینی

۲ـ چاپ: در ابعاد ۲ ورقی و ۵/۴ ورقی

۳ـ پس از چاپ: بسته بندی، دایکات، جعبه چسبانی، روکش uv، روکش ورنی، سلفون کشی.

البته واحد بازرگانی و بازاریابی این مجموعه نیز در تمامی ساعات روز با رویی گشاده آماده  پاسخگویی به سوالات، بررسی کیفیت، نظرسنجی و مشکلات مشتریان نیز می باشد.

بسیاری از  برندهای معتبر ملی به مجموعه چاپ و بسته بندی ولایت اطمینان کرده و تولید جعبه های مورد نیاز خود را به  این مجموعه صنعتی واگذار کرده اند و تولیدات این مجموعه را فرصتی برای درخشش بهتر محصولات خود در بازارهای مصرف می دانند.

برخی برندهای مشهوری که  با چاپ و بسته بندی ولایت همکاری د اشته اند؛ عبارتند از:

۱ـ مجتمع صنایع دینه ایران

۲ـ ایران کاربراتور

۳ـ گاز کنترل پارس

۴ـ چسب رازی

۵ـ فیتلر البرز

۶ـ چای دبش

۷ـ لیانور

۸ـ صنایع تخم مرغ تلاونگ

۹ـ شرکت فیلتر سبحان

۱۰ـ شرکت آرایشی و بهداشتی پارس حیان

۱۱ـ شرکت آرایشی و بهداشتی آرا شیمی پارس

۱۲ـ شرکت بهاور شیمی

۱۳-شرکت البرز دارو

۱۴ـ ایران چسب

۱۵ـ شرکت تاک قزوین و …

قابلیت ها و ظرفیت های ذکر شده بیانگر آن است که مجموعه ی ما توانایی همکاری برای چاپ و بسته بندی های مختلف در زمینه کاغذ، مقوا، کارتن، طراحی و ساخت قالب، طراحی گرافیک، طراحی و چاپ پوستر را با ظرفیت بالا و تنوع های گوناگون  دارد. بنابراین مشتریان می توانند  برای دستیابی به نهایت آسایش و برخورداری از کیفیت حداکثری؛  تولید جعبه های مورد نیاز خود را به ما بسپارند.